Opinie o CoachingSpace

"Życzę każdemu aby spotkał taką osobę jak Karolina na swojej drodze zawodowej i prywatnej.To dzięki Niej odnalazłam (po 25latach) poszukiwań własną ścieżkę zawodową, Zaraża optymizmem i potrafi sprawić że zaczynasz wierzyć we własne możliwości, motywuje do działania i wszystko wydaje się takie proste i w zasięgu ręki, Karolina jest zawsze dobrze przygotowana merytorycznie do spotkania, potrafi wyczuć potrzeby i znaleźć właściwe rozwiązanie. Ja osobiście korzystałam z doradztwa indywidualnego, spotkania odbywają się zawsze w miłej i serdeczniej atmosferze. Każde spotkanie dodaje skrzydeł i wiary, że wszystko się uda i tak się dzieje."

Ewa Kupiec

"Spotkanie z Panią Karoliną Nikorowską to nie tylko przyjemność, ale przekonanie , że jest się "w dobrych rękach". Jestem pod wrażeniem Jej profesjonalizmu i prezentowanej kultury osobistej. Dzieli się wiedzą tak, jak robią to najlepsi specjaliści: z pełnym zaangażowaniem i chęcią służenia drugiemu człowiekowi. A pogoda ducha pozwoliła oswoić temat i problem, który przed spotkaniem wydawał się nierozwiązywalny . Po spotkaniu wychodzi się z NOWĄ, bezcenną energią. Chce się działać."

Weronika Zawisza-Grzanka

"Uczestniczyłam w trzech warsztatach prowadzonych przez Karolinę. Były to warsztaty otwarte. Za każdym razem daje z siebie więcej niż maksimum: przygotowuje wysokiej jakości treść warsztatów, począwszy o wiedzy na różnorodnych i wartościowych ćwiczeniach kończąc. Dzieli się różnymi ciekawymi źródłami, z których sama korzysta, nie boi się tego – wręcz zachęca. Przez czas trwania warsztatów, niezależnie od długości ich trwania – kilka godzin czy dwa dni – jest przez cały czas na 100% zaangażowania i skoncentrowana . W konsekwencji tych mocnych stron Karoliny skorzystam z indywidualnych konsultacji trenerskich – co jest również wynikiem otwartości Karoliny i Jej chęci rozwijania uczestników prowadzonych przez Nią warsztatów. A co za tym idzie – zdecydowanie polecam współpracę z Karoliną jako z trenerem."

Katarzyna Jankowska HR Business Partner, Capgemini

"Pani Karolina Nikorowska jest wyspecjalizowanym doradcą zawodowym, który dogłębnie przedstawia temat, wskazuje rozwiązania, inspiruje do dalszej pracy. Jest kompetentnym trenerem, ma świetny kontakt z grupą, cechują ją wysokie zdolności interpersonalne. Polecam współpracę z Panią Karoliną:)"

Urszula Tarnawska Coach, HR Specjalist, Pilkington

"Karolina is a really good coach with a slight adventage into psychology and mind-awareness. She is very precise at what she is currently doing and can coach a session, that increases one's capability of self-confidence, senf-awareness and understanding each other's point of view. I would recommend her not only as a coach, but also as a great person!"

Marcin Kofiński Technical Support Assistant at Capgemini

"Chciałam zarekomendować Panią Karolinę przede wszystkim ze względu na jej solidność i punktualność. Nie bagatelizuje klienta i podchodzi do problemu indywidualnie. Ponadto chciałam podkreślić, że dzięki jej doświadczeniu można liczyć na skuteczną pomoc. Należy także zawrócić uwagę, że Pani Karolinę cechuje wysoka kultura osobista. Z pewnością jest osobą godną polecenia."

Aleksandra Babicz Engineering/Estimating/Cost Controlling

"Szkolenie Career Transition Coaching to świetna okazja do poznania wielu fascynujących narzędzi przydatnych w coachingu kariery. To doskonały wachlarz możliwości, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - od metod opartych na pracy z wyobraźnią, przez przygotowane karty ćwiczeńm aż po prace z metaforami i obrazami. Motywująca dawka umiejętności i inspiracji, podsycona doskonałą atmosferą jaką pani Karolina buduje od samego początku warsztatów."

Sebastian Jakubiec

"……Dużą pomocą okazało się pokazanie jak można łączyć poszczególne narzędzia w większą całość by nadać im logiczny porządek w procesie pracy z Klientem. Wielkie dzięki za wszystkie informacje zwrotne, które bardzo trafnie pokazały na co istotnie zwrócić uwagę…………Podsumowując były to dwa intensywne ale bardzo efektywnie spędzone dni podczas których poszerzyłem mój zakres wiedzy i kompetencji. Z pewnością nie jest to ostanie szkolenia na jakim u Ciebie jeszcze zagoszczę :-)"

Marek Wojtas

"Karolina, bardzo dziękuję Ci za otwartość, dzielenie się swoją wiedzą, spostrzeżeniami, ciekawymi materiałami, a także za wsparcie i świetną atmosferę podczas dwóch dni szkolenia. Bardzo cenna była dla mnie możliwość dyskusji, wymiana doświadczeń i informacji. A dzięki Twojemu stylowi prowadzenia i życzliwości była przestrzeń na wszystko. Cieszę się także, że mogłam przy tej okazji spotkać tyle wspaniałych, wrażliwych i wartościowych osób. Życzę powodzenia!"

Kasia

"Miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch szkoleniach Pani Karoliny. Szkolenia były przeprowadzone w bardzo ciekawy i interesujący sposób. Program szkoleń został wyczerpany w każdym aspekcie. Na szczególną pochwałę zasługuje niesamowicie duży kontakt Pani Karoliny z uczestnikami szkolenia oraz jej zaangażowanie w rozwiązanie problemu każdego uczestnika. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia, jak również sposobu przekazania informacji dlatego też z przyjemnością wyrażę swoją opinię o szkoleniach prowadzonych przez Panią Karolinę. "

Studentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

"Szkolenie Career Transition Coaching wzbogaciło mój warsztat coachingowy o wiele konkretnych narzędzi do pracy z klientami w coachingu kariery. Na warsztat składały się dwa dni bardzo intensywnych zajęć w czasie których uczestnicy poznawali oraz testowali na sobie nawzajem nowe techniki pracy. Zajęcia odbywały się w kameralnej grupie, co umożliwiło dostosowanie programu w wybranych obszarach do indywidualnych potrzeb uczestników. Był to dla mnie optymalnie wykorzystany czas na rozwój praktyki coachingu"

Ala Wiąckowska Pyrtek

"Szkolenie Career Transition Coaching było dla mnie doświadczeniem siły grupy i tego jak trener może tą siłę wzmocnić i nadać jej twórczą formę. Karolina stworzyła niesamowitą atmosferę, w której świetnie się pracuje i wymienia doświadczenia.Wynoszę z niego nową wiedzę, inspirację i refleksję, że zawsze można patrzeć na te same rzeczy na nowo, cały czas odkrywając.Dziękuję za otwartość, pasję, energię i ogromną chęć dzielenie się swoją wiedzą !"

Dorota Ptak

"Szkolenie Career Transition Coaching było bardzo interesujące i wartościowe. Była duża dynamika i wysoki poziom zajęć, mała grupa i fajni ludzie oraz ciekawe zagadnienia. Wszystko to razem dało mi wiele intrygująco twórczych inspiracji. Cieszę się, że mogłem w nim uczestniczyć."

Roman, doradca zawodowy – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

"Jestem zachwycona szkoleniem, tematyką i Twoim profesjonalizmem! Wiedzę na nim zdobytą już wykorzystuję w praktyce. Bardzo dziękuję za tę miłą współpracę."

Monika Piega, Biuro Karier Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie

"Karolina Nikorowska jest świetnym trenerem i coachem. Każda minuta jej szkoleń to czas absolutnie wyjątkowy. Karolina dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem. Robi to z nieukrywaną pasją. I to działa! Grupa otwiera się, pojawia się niezwykła energia i zaangażowanie. A co najważniejsze, rodzi się osobista przestrzeń do zmian – tych zawodowych i prywatnych. Zajęcia z Karoliną dały mi wiele inspiracji oraz impuls do podjęcia ważnych decyzji. Dzięki nim odkryłam swoje mocne strony i przekonałam się, że dzięki pracy nad sobą mogę naprawdę dużo zdziałać!"

Marta Omelańczuk – Kanabus Menedźer HR

"Kobieta petarda :) Kipi z Niej nie tylko wiedza, ale i energia, którą mogłaby obdzielić co najmniej 2 osoby. Niezwykle profesjonalna we wszystkim, co robi. W dodatku w sposób niezwykle przyjazny i przystępny, otwierający umysł i skłaniający do osobistej refleksji. Miałam okazję brać udział zarówno w szkoleniu, jak i kilku zajęciach prowadzonych przez Karolinę w ramach studiów podyplomowych z Doradztwa Zawodowego na Politechnice Krakowskiej. I muszę powiedzieć jedno - za każdym razem była to fantastyczna wycieczka po zakamarkach wiedzy, narzędzi i kompetencji. Wciągająca, poszerzająca horyzonty i jednocześnie wyposażająca podróżnika w praktyczne, warsztatowe narzędzia pracy. Karolina jest świetnym przewodnikiem oraz towarzyszem podróży. Na jej warsztatach nie sposób się nudzić, a czas mija zdecydowanie za szybko :)"

Irena Świątek Prezes CV studio Group Sp. z o.o.

"Bardzo gorąco polecam szkolenia organizowane przez firmę: Coaching Space Przestrzeń dla Twojego Rozwoju. Polecam zarówno osobom początkującym w branży, jak i tym którzy poszukują nowych inspiracji. Każde ze szkoleń specjalistycznych to: dużo ciekawych narzędzi przydatnych do praktycznego wykorzystania, a dla doradców zawodowych szczególnie w nowej odsłonie, które pozwalają spojrzeć inaczej na zagadnienia pracy z klientem, to również możliwość usystematyzowania już posiadanej wiedzy. Szkoleniom towarzyszy bardzo miła i konstruktywna atmosfera. Ostatnie szkolenie nt. Coachingu kariery zostało przeprowadzone z dużym profesjonalizmem, gdzie każdy jego etap był niezwykle interesujący. Polecam serdecznie"

Iza Pyszczek /doradca zawodowy, job-coach, trener kariery, socjoterapeutka
Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan
Projekt ''Planuję.Działam.Pracuję”

"Karolina świetnie prowadzi szkolenia. Bardzo szybko i łatwo nawiązuje kontakt z uczestnikami, zyskuje ich sympatię, dba o milą atmosferę, ma niezwykła łatwość wyczuwania potrzeb i nastrojów uczestników i dostosowywania się do nich. Jest zawsze doskonale przygotowana merytorycznie, a szkolenia zawsze są ciekawe, jest duża różnorodność w programie, poza niezbędną wiedzą są ciekawe ćwiczenia, zadania grupowe, indywidualne. Mimo, że tematyka niektórych szkoleń była mi po części znana, zawsze wychodziłam ze szkolenia z poczuciem, że wiele się nauczyłam. Zdecydowanie były to jedne z najfajniejszych i najlepiej przygotowanych szkoleń na których byłam."

Uczestniczka szkolenia

"Z Karoliną miałam okazję spotkać się wielokrotnie podczas szkoleń z zakresu: komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, motywacji, organizacji pracy, pobudzania kreatywności, a także podczas indywidualnych spotkań. Jako coach i prowadząca warsztaty, jest osobą otwartą, uprzejmą i niezwykle pomocną. Spotkania zawsze prowadzone były w miłej, przyjaznej atmosferze. Ze swoich obserwacji mogę śmiało powiedzieć, że Karolina cechuję się wysoką jakością wykonywanej pracy i bogatą wiedzą zawodową. Spotkania pozwoliły mi poznać i na nowo uwierzyć w siebie, odkryć swoje mocne strony i możliwości, za co jestem Ci ogromnie wdzięczna."

Uczestniczka szkolenia

"Karolina prowadzi szkolenia profesjonalnie. Trafnie dobiera rozwiązania do konkretnej osoby i sytuacji. Uczestnictwo w jej zajęciach zawsze było dobrze zainwestowanym czasem."

Uczestniczka szkolenia

"Aby innych zapalać, trzeba samemu płonąć"- to stwierdzenie dokładnie opisuje postawę Karoliny. Jest to osoba, która wierzy w człowieka i w jego nieograniczone możliwości. Zaraża pozytywnym myśleniem, które umożliwia skutecznie i twórczo podejść do problemów. Nadal będę uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez Karolinę, ponieważ niesamowicie motywują do działania i zmian:)"

Uczestniczka szkolenia

"Karolina jest osobą wyjątkowo dobrze zorganizowaną, pełną entuzjazmu jak i profesjonalnie realizującą wyznaczone cele zawodowe. Potrafi współpracować z innymi jak i samodzielnie zarządzać projektem. Cieszę się, że się spotkałyśmy. Dziękuję Ci za to, co wniosłaś do przestrzenii OKcoaching :)"

Marta Czepukojć, OKcoaching

"W trakcie pięciu lat studiów uczestniczyłem w ponad 150 godzinach szkoleń z zakresu umiejętności interpersonalnych organizowanych przez Biuro Karier PK z czego zdecydowana większość prowadzona była przez Panią Karolinę Nikorowską. Pani Karolina jest doskonałym psychologiem i niezwykle otwartą osobą, wspaniale prowadzącą grupę. Dzięki uczestnictwu w szkoleniach poznałem lub rozwinąłem gamę umiejętności miękkich, niezwykle ważnych nie tylko w pracy zawodowej ale również w życiu osobistym. Wiele szkoleń powtarzałem dla utrwalenia wiadomości, a Pani Karolina zawsze prowadziła zajęcia w sposób bardzo interesujący i urozmaicony dzięki czemu nawet osoby, które powtarzały szkolenie mogły aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Ze swojej strony polecam uczestnictwo w zajęciach - z pewnością będzie to dobrze wykorzystany czas."

Uczestniczka szkolenia

"Kilkukrotnie wzięłam udział w szkoleniach organizowanych przez Panią Karolinę: autoprezentacja, metody radzenia sobie ze stresem, testy w procesie rekrutacji i inne.. Pani Karolina wykazała się kompetencją, a do każdego ze spotkań przygotowywała się bardzo starannie. Wiedza była przekazywana w sposób ciekawy, poparta licznymi ćwiczeniami praktycznymi i przykładami. Z wielką przyjemnością wracałam na kolejne warsztaty. Polecam serdecznie współpracę z Panią Karoliną Nikorowską jako osobą oddaną temu, co robi, rzetelną, sumienną i pracowitą."

Uczestniczka szkolenia

"Miałem wielką przyjemność uczestniczyć w kilku szkoleniach organizowanych przez Karolinę. Warsztaty za każdym razem przygotowane były z należytą starannością, z dbałością o pełną poprawność merytoryczną i niesamowitym entuzjazmem! Serdecznie polecam każdemu zainteresowanemu rozwojem swojej kariery"

Uczestnik szkolenia

"Szkolenia przygotowywane są w profesjonalny sposób. Niezależnie od ilości osób uczestniczących, każdorazowo byłam usatysfakcjonowana ze sposobu prowadzenia warsztatów oraz metod tam zastosowanych. Dogłębnie analizuje tematykę treningu, pomaga otworzyć się na rozważany problem, chętnie udziela indywidualnych konsultacji. Gorąco polecam warsztaty prowadzone przez Karolinę."

Uczestniczka szkolenia

"Zajęcia z Karoliną wspominam jako jedne z bardziej dynamicznych i praktycznych na studiach WSE. Karolina jest pełna optymizmu i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem w pracy doradczej. Wiedzę i umiejętności zdobyte na zajęciach już w tej chwili wykorzystuję w mojej pracy"

Uczestniczka szkolenia

"Karolina udzieliła mi fachowej pomocy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Bardzo dobrze zna obowiązujące standardy i wymagania jakie mają pracodawcy. Dało się odczuć, że podchodzi do pracy z zaangażowaniem poświęcając nawet swój wolny czas, aby wszystko było przygotowane jak należy. Widać, że Pani Karolina lubi to co robi, a swoim podejściem do studenta zachęca aby wierzyć we własne możliwości."

Uczestniczka konstulacji

"Brałam u dział w kilku Pani szkoleniach i byłam pozytywnie zaskoczona. Szkolenia były przeprowadzone fachowo, a jednocześnie w ciekawy i interesujący sposób. Na każdym z nich dowiadywałam się czegoś nowego, a zarazem przydatnego. Ze swojego doświadczenia wiem, że rady, których nam Pani udzielała były na wagę złota, biorąc pod uwagę późniejsze rozmowy kwalifikacyjne."

Uczestniczka szkolenia

"Konsultacje dokumentów aplikacyjnych u pani Karoliny bardzo pozytywnie zmotywowały mnie do szukania pracy. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że mam tyle atutów, kompetencji i doświadczenia."

Uczestniczka konsultacji

"Karolina Jest osobą, do której można zwrócić się z problemem. Posiada wysokie zdolności interpersonalne, łatwo nawiązuje kontakty. Tworzy atmosferę wzajemnej pomocy i zrozumienia. Uważam, że osób tak pomocnych dla studentów i nie tylko, powinno być znacznie więcej."

Uczestniczka konsultacji

"....dziękuję za przeprowadzone szkolenia oraz zaangażowanie w nie włożone. Były dla mnie bardzo pomocne i zaowocowały znalezieniem stażu w zawodzie. Jeszcze raz dziękuję."

Uczestniczka szkolenia

"Karolina jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Zawsze udziela fachowych porad i robi to z pełnym zaangażowaniem. Do każdej osoby podchodzi w sposób indywidualny. Jej wskazówki są merytoryczne, mają praktyczne zastosowanie i co najważniejsze, przynoszą pożądane efekty."

Uczestniczka konsultacji

"Dobrze pamiętam szkolenia prowadzone przez Panią Karolinę Nikorowską. Uczestniczyłem w kilku. To co rzucało się w oczy to obecność rekwizytów, pomocy dydaktycznych, które podnosiły atrakcyjność zajęć. Częstym elementem szkoleń były tzw. "scenki" dla pokazania schematów reagowania uczestników i przećwiczenia z początku stresujących sytuacji. Pani Karolina dbała o to, aby nikt z uczestników nie wypadł z aktywnego uczestnictwa w zajęciach."

Uczestnik szkolenia

"Miałem przyjemnośćuczestniczyćw kilku szkoleniach, było to między innymi zarządzanie czasem, efektywna komunikacja, asertywność. Wiedza wyniesiona ze szkoleń pozwoliła mi efektywniej wykorzystać potencjał jaki każdy z nas posiada, dowiedziałem się i nauczyłem korzystać z efektywnych metod zarządzania sobą i swoimi celami. Bardzo polecam Karolinę jako wspaniałą trenerkę oraz doskonałego doradcę zawodowego."

Uczestnik szkolenia

"Spotkanie zrealizowano w bardzo profesjonalny sposób. Organizacyjnie, merytorycznie wszystko przebiegło doskonale. Prowadząca kompetentna, znająca temat, miła profesjonalistka. Gorąco polecam innym"

Doradca Zawodowy, Biuro Karier

"Miałam tą przyjemność spotkać się z Karoliną dwukrotnie i już się nie mogę doczekać kolejnego, prowadzonego przez nią szkolenia. Pełny profesjonalizm, fachowe przygotowanie, ogromna wiedza i indywidualne podejście do każdego uczestnika. Do tego pełna energii osobowość i zawsze uśmiech na twarzy pozwalają uczestnikom naładować akumulatory i wyjść ze szkolenia z poczuciem wielkiego optymizmu i innego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Jeżeli ktoś po wejściu na tą stronę zastanawia się jeszcze czy na pewno dobrze trafił to zapewniam z całego serca - TO NAJLEPSZY WYBÓR i niesamowite życiowe doświadczenie spędzenia czasu z tak niesamowitą osobą."

Magda Olszewska