Misja

Henry David Thoreau, amerykański pisarz, filozof powiedział:

“Nie znam bardziej optymistycznego faktu niż ludzka zdolność do ulepszania życia dzięki świadomemu działaniu. Jeśli ktoś z ufnością podąży za swoimi marzeniami i postanowi prowadzić życie, które sobie wyśnił, bardzo szybko osiągnie niespodziewany sukces”

Jeżeli zatem świadomość siebie, swoich mocnych stron, umiejętności, talentów może wpłynąć na podniesienie jakości naszego życia, dlaczego by nie podążać w takim właśnie kierunku?

Wierzymy, że pomoc w rozwoju osobistym i zawodowym poprzez prowadzenie szkoleń, coachingu kariery, doradztwa zawodowego czy psychologicznego sprawi, że Twoje życie się zmieni - będziesz narażony na codzienne zmiany jakie na Ciebie czyhają, będziesz narażony na ryzyko w działaniu, na trudne rozmowy i na podejmowanie trudnych działań. Ale wierzymy, że pracując nad sobą świetnie sobie z tym poradzisz, bo będziesz świadomie wykorzystywać swoje mocne strony i atuty w działaniu.

Wartości jakie nas wyróżniają to:

Zaangażowanie

Od początku do końca procesu pomagania jesteśmy w pełni oddani naszej pracy na rzecz drugiego człowieka.

Pasja

Uwielbiamy to czym się zajmujemy.

Energia

Moc z jaką prowadzimy nasze szkolenia, dzięki czemu nie da się z nami nudzić.

Profesjonalizm

Szkolimy się, by stale podnosić jakość naszych usług.

Poufność

Tajemnica zawodowa to podstawa naszej pracy.

Etyka

W pracy kierujemy się Kodeksem etyczno – zawodowym.

Karolina Nikorowska

Założycielka CoachingSpace

Psycholog, doradca zawodowy, trener,
coach kariery ACC ICF

Absolwentka psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Ukończyła Kurs Trenera Zarządzania MATRIK jak i Szkołę Transformacyjno-Rozwojową GT MENTOR, ma za sobą 224h szkoleń z zakresu coachingu. Swoją pracę poddaje ciągłym superwizjom i mentoringowi grupowemu.

Przeprowadziła ponad 3000 konsultacji z zakresu kształtowania kariery zawodowej. Pracuje jako coach kariery, doradca zawodowy, psycholog dla studentów, osób długotrwale bezrobotnych i pracowników instytucji i przedsiębiorstw. Opracowała autorskie szkolenie "Coaching kariery" oraz "Jobcoaching - praca z osobami niepełnosprawnymi". Specjalizuje się w coachingu kariery i rozwoju. Szkoli doradców zawodowych z Urzędów Pracy, Biur Karier, organizacji pozarządowych z narzędzi coachingu oraz innych (Indywidualny Plan Działania, Bilans Kompetencji) przydatnych w pracy z klientem w obszarze zawodowym

Realizuje ogólnopolske projekty dla Ministerstwa Edukacji, szkoli rady pedagogiczne z wprowadzania systemów doradztwa edukacyjno – zawodowych, jest autorką i ekspertką w zakresie podstawy programowej z orientacji zawodowej Twórcą scenariuszy.

Specjalizując się w szkoleniach z umiejętności interpersonalnych realizowała projekty szkoleniowe m.in. dla: Politechnika Krakowska, Wyższa Szkoła Europejska, Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Górniczo-Hutnicza. Szkoliła pracowników administracji, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i korporacji: Delphi, SKANSKA, Coca Cola, RR Donnelley, PGR Obrót, Google Poland, Mondelez. Jest współautorką programu prozdrowotnego dla firmy Mondelez. Odpowiada za merytoryczny aspekt testów aplikacji mobilnej iCareBrain.

 • Targi Pracy CareerEXPO

  Prezentacja na temat planowania kariery
  Listopad 2015

 • Targi Pracy CareerEXPO

  Prezentacja na temat planowania kariery
  Luty 2015

 • Prezentacja dla Korbowiczów

  Projekt obywatelski

 • Coachowisko - Targi coachingu

  Prezentacja na temat narzędzi coachingowych

 • Konferencja dla doradców zawodowych

  Prezentacja narzędzia coachingowe w doradztwie zawodowym - Marzec 2014

 • Targi Pracy CareerEXPO

  Prezentacja na temat planowania kariery
  Listopad 2014

Opinie o CoachingSpace

Zapoznaj się z opiniami i referencjami od uczestników szkoleń i konsultacji